Načítavam…

PRAWN BIRYJANI – BIRYJANI S KREVETAMI

Toto indické miešané, ryžové jedlo je populárne po celom indickom subkontinente. Je to jedlo chuťovo veľmi zaujímavé. Dôvodom je vrstvenie ryže s ďalšou surovinou. Najčastejšie sa používa mäso, vajcia, krevety alebo ryby. Pri spracovaní, šťavy z použitých surovín a korenín sčasti vsiaknu do ryže a takto vzniká efektná chuť celého jedla. Presný pôvod tohto jedla nie je istý. Jestvuje však viacero teórií o jeho pôvode, ktoré dodnes nie sú vyriešené.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Zásady spracovania a ochrany osobných údajov..
I Accept


Prajeme Vám dobrú chuť!

 

Suroviny pre tento recept z nášho obchodu:

zelený kardamómfenikelškorica celábasmati ryža 2 kgcelý rímsky kmínChilli prášokmletá kurkuma

 

2018-05-17T18:28:21+00:0011. januára 2018|Videorecepty|

Nechaj Komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.

0

Váš Košík

Táto webová stránka používa súbory cookies. Prehliadaním stránky www.indickekorenie.sk vyjadrujete súhlas s ich používaním. Nastavenia Ok

Cookies

Keď používate naše služby, zverujete nám svoje údaje. Rozumieme, že ide o veľkú zodpovednosť a usilovne pracujeme na tom, aby sme Vaše údaje ochránili a umožnili Vám ich spravovať.

Facebook

Údaje z Facebook účtu.