Nestalo sa to náhodou aj vám?

Nespravte aj Vy tú istú chybu!

Mnoho ľudí vidí pod pojmom „indická kuchyňa“ zdĺhavú a komplikovanú prípravu jedál. Preto týchto ľudí veľakrát prejde chuť pripraviť si tieto úžasné jedlá. Taktiež keď vidia koľko veľa ingrediencií potrebujú tak to vidia zase len komplikovane. Nespravte aj Vy tú istú chybu! Neokrádajte sa o neuveriteľne úžasné jedlá.

 

Keď sa trošku pozastavíte a zamyslíte sa nad zoznamom surovín v receptoch tak zistíte, že pomer korenín a surovín ktoré si je potrebné zakúpiť je veľmi fajn vo Váš prospech. Pozrime sa na konkrétny bežný recept napr.: Chicken Kohlapuri. Všetko čo potrebujete mať čerstvé z obchodu je kuracie mäso, chilli papričky a koriander. Tieto ingrediencie nájdete dnes už v každom hypermarkete. Takže to sú tri ingrediencie ktoré kúpite za 5 minút. Ostatné ingrediencie ako sú cibuľa, cesnak a zázvor máme poväčšine každý doma v špajzy či komore. Na zozname nám ostali už len koreniny. Je ich v zozname receptu veľa? Málo? Získate ich taktiež do 5 minút a ani sa nezdvihnete zo stoličky na ktorej práve sedíte. Áno presne tak. Všetky potrebné koreniny si objednáte z nášho eshopu IndickeKorenie za najlepšie ceny a v najvyššej možnej kvalite priamo z Indie. Tieto koreniny Vám vydržia na mnoho, mnoho porcií. A vy si viac nemusíte lámať hlavu či máte doma všetko potrebné aby ste hocikedy kedy sa Vám zažiada pripravili niečo extra chutné. Majte ich jednoducho v krabičke na polici v špajzy. Máte všetko čo potrebujete ale stále máte obavu z prípravy a postupov pri príprave indického jedla? Nebojte sa ničoho. Nie je to zložitejšie ako uvariť guláš alebo pripraviť pečené kura. Nakoniec sa presvedčte sami vo videu nižšie, že to nie je žiadna alchýmia a nie je potreba ani kuchynskú váhu.

For privacy reasons YouTube needs your permission to be loaded. For more details, please see our Zásady spracovania a ochrana osobných údajov..
Súhlasím