RYŽA

Domov » RYŽA

Druhy ryže pestovanej pod Himalájami sú napájané jedinečnou vodou z týchto hôr. Vysokokvalitné dlhé zrná s hladkou štruktúrou a perleťovo bielym odleskom robia z každého jedla kráľovskú hostinu.Všetky produkty sú vyrobené z rastlín bez genetických modifikácii – NON GMO!

 • Basmati ryža extra Vysokokvalitná ryža www.indickekorenie.sk

  Basmati ryža – Lal Qilla Majestic 10 kg

  28,90 vrátane DPH

  Lal Qilla Majestic basmati ryža

  Je živená podhorskou himalájskou pôdou a napájná snežnými vodami himalájskych riek. Po zbere je niekoľko rokov vyzrievaná pre najvyššiu kvalitu! Táto odroda ryže s označením 1121 alebo "PUSA"sa vyznačuje mimoriadne dlhým zrnom s hladkou textúrou a pevnosťou. Je to kultivar ryže s najdlhším zrnom na svete, ktorý je výsledkom dlhodobého procesu šľachtenia. Táto ryža sa po uvarení absolútne nelepí a ostáva sypká no zároveň mäkká! Pri varení, zrno tejto indickej ryže zväčšuje svoj rozmer len do dĺžky, nie do hrúbky. Takto sa zrná tejto ryže predĺžia až o  2,5 násobok svojej veľkosti v surovom stave. Zrná sú extra leštené do perleťovo bieleho lesku.  Lal Qilla Majestic Basmati ryža spraví z každého jedla kráľovskú hostinu. Príprava ryže je veľmi jednoduchá. Recepty nájdete na našich stránkach www.indickekorenie.sk Pripojte sa aj Vy k spokojným zákazníkom ktorí si túto basmati ryžu zakúpili.

 • Basmati ryža extra Vysokokvalitná ryža www.indickekorenie.sk

  Basmati ryža – Lal Qilla Majestic 5 kg

  18,90 vrátane DPH

  Lal Qilla Majestic basmati ryža

  Je živená podhorskou himalájskou pôdou a napájná snežnými vodami himalájskych riek. Táto trieda basmati ryže s označením 1121 sa vyznačuje mimoriadne dlhým zrnom s hladkou textúrou a pevnosťou. Je to kultivar ryže s najdlhším zrnom na svete, ktorý je výsledkom dlhodobého procesu šľachtenia a hybridizácie. Táto ryža sa po uvarení absolútne nelepí a ostáva sypká no zároveň mäkká! Pri varení, zrno tejto indickej ryže zväčšuje svoj rozmer len do dĺžky, nie do hrúbky. Takto sa zrná tejto basmati ryže predĺžia o 2 až 2,5 násobok svojej veľkosti v surovom stave. Zrná sú extra leštené do perleťovo bieleho lesku.  Lal Qilla Majestic Basmati ryža spraví z každého jedla kráľovskú hostinu. Prípravu a recepty nájdete na www.indickekorenie.sk. Príprava basmati ryže je veľmi jednoduchá. Môžete použiť jednoduchý spôsob varenia ryže napr. ako cestoviny, alebo trocha zložitejší a to spôsob praženia ryže a následného dusenia. Oba spôsoby prípravy ryže majú chutný výsledok.

 • Najčistejšia Basmati ryža www.indickekorenie.sk

  Basmati ryža – Pure Basmati 5 kg

  18,90 14,60 vrátane DPH

  Ryža Basmati je dlhozrnná ryža, ktorá má dokonalú vôňu a textúru. Táto Pure Basmati ryža je ideálna ako príloha v indickej kuchyni. Ryža vytvára silnú chuť a vôňu, pričom udržuje mäkkosť a nelepivosť po varení. Táto basmati ryža je nutnosťou pri varení pre priateľov alebo rodinu.

  Toto je 5 kg balenie.

  Prípravu a recepty nájdete na www.indickekorenie.sk.

  Zloženie:

  • Basmati Ryža

  Výrobca: East End

  Dovozca: GALO, s.r.o. 1. mája 638, Strážske, Slovenská republika

  Návod na použitie: viď. recepty na stránkach www.indickekorenie.sk.

  Tento výrobok skladujte na chladnom a suchom mieste v nádobe ktorá ho bude chrániť pred priamym slnečným žiarením.
  Výrobok môže obsahovať stopy alergénov ako sú: arašidy, orechy, sezam, glutén, pšenica, sušené mlieko, sója, horčičné semeno.
 • royal basmati ryža 1kg www.indickekorenie.sk

  Basmati ryža – Royal Basmati

  2,4919,60 vrátane DPH

  Do pozornosti Vám dávame kráľovnú basmati ryže "Royal Basmati" ktorá je vyzretá ako jemné víno minimálne 3 roky!

  K dispozícií Vám prinášame 5 kg alebo 0,5 kg balenie.

  Prípravu a recepty nájdete na www.indickekorenie.sk.

 • Najlacnejšia Basmati ryža www.indickekorenie.sk

  Basmati ryža – Super Basmati 2 kg

  8,99 6,90 vrátane DPH

  Jeden z najkrajších produktov prírody čerpá svoju jedinečnú arómu a chuť zo špeciálnych pôdnych a klimatických podmienok, ktoré sa nachádzajú iba v mohutných, tichých pohoriach  Himalájí. Vyškolení odborníci kontrolujú techniky pestovania ktorými zaručujú vysokú kvalitu. Taktiež odborníci veľkých spoločností na trhu s ryžou vyberajú len tie najkvalitnejšie zrná Super Basmati ktoré zabezpečujú, že každé zrno sa pri varení predlžuje na 3-násobok svojej nevarenej veľkosti, čím vám dodá 100% čistú kvalitu Super Basmati Rice s vynikajúcou, jemnou textúrou, chuťou a vôňou. Prinášame Vám len tu najvyššiu kvalitu za ktorou si stojíme.

  Prípravu a recepty nájdete na www.indickekorenie.sk.

 • Pravá indická basmati ryža www.indickekorenie.sk www.indickekorenie.sk

  Basmati ryža – Supreme Indian 1 kg

  3,49 2,99 vrátane DPH

  Jeden z najkrajších produktov prírody čerpá svoju jedinečnú arómu a chuť zo špeciálnych pôdnych a klimatických podmienok, ktoré sa nachádzajú iba v mohutných, tichých pohoriach  Himalájí. Vyškolení odborníci kontrolujú techniky pestovania ktorými zaručujú vysokú kvalitu. Taktiež odborníci veľkých spoločností na trhu s ryžou vyberajú len tie najkvalitnejšie zrná Supreme Indian Basmati ktoré zabezpečujú, že každé zrno sa pri varení predlžuje na 3-násobok svojej nevarenej veľkosti, čím vám dodá 100% čistú kvalitu Supreme Indian Basmati Rice s vynikajúcou, jemnou textúrou, chuťou a vôňou. Prinášame Vám len tu najvyššiu kvalitu za ktorou si stojíme.

  Prípravu a recepty nájdete na www.indickekorenie.sk.