window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'UA-108798607-1');

RYŽA

DOMOV » RYŽA

Druhy ryže pestovanej pod Himalájami sú napájané jedinečnou vodou z týchto hôr. Vysokokvalitné dlhé zrná s hladkou štruktúrou a perleťovo bielym odleskom robia z každého jedla kráľovskú hostinu.Všetky produkty sú vyrobené z rastlín bez genetických modifikácii – NON GMO!

 • Lal Qilla Majestic basmati ryža

  Je živená podhorskou himalájskou pôdou a napájná snežnými vodami himalájskych riek. Po zbere je niekoľko rokov vyzrievaná pre najvyššiu kvalitu! Táto odroda ryže s označením 1121 alebo "PUSA"sa vyznačuje mimoriadne dlhým zrnom s hladkou textúrou a pevnosťou. Je to kultivar ryže s najdlhším zrnom na svete, ktorý je výsledkom dlhodobého procesu šľachtenia. Táto ryža sa po uvarení absolútne nelepí a ostáva sypká no zároveň mäkká! Pri varení, zrno tejto indickej ryže zväčšuje svoj rozmer len do dĺžky, nie do hrúbky. Takto sa zrná tejto ryže predĺžia až o  2,5 násobok svojej veľkosti v surovom stave. Zrná sú extra leštené do perleťovo bieleho lesku.  Lal Qilla Majestic Basmati ryža spraví z každého jedla kráľovskú hostinu. Príprava ryže je veľmi jednoduchá. Recepty nájdete na našich stránkach www.indickekorenie.sk Pripojte sa aj Vy k spokojným zákazníkom ktorí si túto basmati ryžu zakúpili.

 • Basmati ryža – Lal Qilla Majestic 5 kg

  20,90 vrátane DPH

  Lal Qilla Majestic basmati ryža

  Je živená podhorskou himalájskou pôdou a napájná snežnými vodami himalájskych riek. Táto trieda basmati ryže s označením 1121 sa vyznačuje mimoriadne dlhým zrnom s hladkou textúrou a pevnosťou. Je to kultivar ryže s najdlhším zrnom na svete, ktorý je výsledkom dlhodobého procesu šľachtenia a hybridizácie. Táto ryža sa po uvarení absolútne nelepí a ostáva sypká no zároveň mäkká! Pri varení, zrno tejto indickej ryže zväčšuje svoj rozmer len do dĺžky, nie do hrúbky. Takto sa zrná tejto basmati ryže predĺžia o 2 až 2,5 násobok svojej veľkosti v surovom stave. Zrná sú extra leštené do perleťovo bieleho lesku.  Lal Qilla Majestic Basmati ryža spraví z každého jedla kráľovskú hostinu. Prípravu a recepty nájdete na www.indickekorenie.sk. Príprava basmati ryže je veľmi jednoduchá. Môžete použiť jednoduchý spôsob varenia ryže napr. ako cestoviny, alebo trocha zložitejší a to spôsob praženia ryže a následného dusenia. Oba spôsoby prípravy ryže majú chutný výsledok. 

 • Ryža Basmati je dlhozrnná ryža, ktorá má dokonalú vôňu a textúru. Táto Pure Basmati ryža je ideálna ako príloha v indickej kuchyni. Ryža vytvára silnú chuť a vôňu, pričom udržuje mäkkosť a nelepivosť po varení. Táto basmati ryža je nutnosťou pri varení pre priateľov alebo rodinu.

  Toto je 5 kg balenie.

  Prípravu a recepty nájdete na www.indickekorenie.sk.

  Zloženie:

  • Basmati Ryža

  Výrobca: East End

  Dovozca: GALO, s.r.o. 1. mája 638, Strážske, Slovenská republika

  Návod na použitie: viď. recepty na stránkach www.indickekorenie.sk.

  Tento výrobok skladujte na chladnom a suchom mieste v nádobe ktorá ho bude chrániť pred priamym slnečným žiarením.
  Výrobok môže obsahovať stopy alergénov ako sú: arašidy, orechy, sezam, glutén, pšenica, sušené mlieko, sója, horčičné semeno.
 • Basmati ryža – Royal Basmati

  4,30 2,90 vrátane DPH

  Do pozornosti Vám dávame kráľovnú basmati ryže "Royal Basmati" ktorá je vyzretá ako jemné víno minimálne 3 roky!

  K dispozícií Vám prinášame 5 kg alebo 0,5 kg balenie.

  Prípravu a recepty nájdete na www.indickekorenie.sk.